İstanbul Biorezonans'a Hoşgeldiniz!

Bize Ulaşın: 0532 629 62 00

Sigara Bırakma Merkezi

• Sigarada bulunan nikotin maddesinin son derece güçlü bir bağımlılık yarattığını biliyor muydunuz?

• Peki, sigara ve nikotin bağımlılığından kurtulmak istiyor musunuz?

2 saatlik biorezonans terapisiyle bir seansta sigara ve nikotin bağımlılığından kurtulmak mümkün!

Ücretsiz Danışma İçin Hemen Arayın.

0532 629 62 00 | 0212 403 15 20

Sigara Bırakma Terapisi Nasıl Oluyor?

Alman biorezonans teknolojisi ile yapılan terapide amaç, bağımlılık yapan nikotin gibi zararlı maddelerin yaydığı frekansları vücuttan silmektir. Merkezimizde son bir sigara içtikten sonra, bu sigaradan alınan frekanslar elektronik olarak ters çevrilerek frekans dalgaları şeklinde vücuda geri verilir. Yapılan işlem vücudun nikotin ihtiyacını ortadan kaldırmaya yöneliktir. Terapi sonrasında kişinin aklına sigara gelebilir fakat canı sigara istememektedir.

Biorezonans terapisinden sonra, bağımlılık yapan nikotin maddesine karşı vücutta bir temizlenme hali başlatılmış oluyor. Terapimiz 2 saat sürmektedir, bu sayede 45 dakika yapılan benzer uygulamalardan daha derin ve daha etkili sonuçlar alınabilmekte. Terapi sırasında, sigarayı bıraktıktan sonraki süreçte size destek olacak konularda bilgilendirme yapıyor olacağız. 

 

Terapinin Etkisi nasıl olur?

Biorezonans Terapi, vücudun nikotine olan tanışıklık durumunu tek seans ile ortadan kaldırabilmektedir. Uygulama sonrasında sigara isteği azalmakta ve tedavi gören kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi ’’vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali’’ yaşanmaktadır.

 


Neden İstanbul Biorezonans?

→ İstanbul Biorezonans olarak, en son teknoloji Alman menşeli cihazları kullanmaktayız.

→ Sigara bırakma terapimizde daha etkili sonuçlar alabilmek için seanslarımızı 2 saat gibi uzun bir sürede tamamlıyoruz.

→ Biorezonans terapilerimizde vücuda nikotin veya benzeri herhangi bir madde verilmez, iğne veya ilaç kullanılmaz; amaç bu maddelerin bağımlılığından tamamen kurtulmaktır.


 

Sigara bırakma terapimizi 3 aşamada inceleyebiliriz:

 

1. Terapiye Gelmeden Önce

Bırakma zamanınızı işlerinizin anormal derecede yoğun olduğu ve anormal bir stresin hakim olduğu bir zamana denk getirmeyiniz. Gelmeden önce sigarayı azaltmayınız. Yarım günlük bırakmalar yapmayınız, eskiden içtiğiniz kadar içiniz. Sigarayı bırakma gününün öncesi akşam (mümkünse bir kaç gün öncesinden itibaren) alkol almayınız. Son 6 saat kahve içmeyiniz. Bir kaç gün öncesinden itibaren bol sıvı almaya başlayınız. Sigara içmeye devam ediniz. Randevunuza gelirken yanınızda genellikle içtiğiniz marka sigaradan son bir tane kalmasına dikkat ediniz.

 

2. Biorezonans Terapi Günü

 

Uygulama Öncesi

Uygulama öncesinde sigara içmenizi isteyeceğiz, terapi sırasında küçük bir cam tüp içine söndüreceğiniz bir adet sigarayı kullanacağız. Biorezonans ile frekans temizliği, son içtiğiniz sigaralar üzerinden olacak. Bu yüzden bu sigaraların genellikle kullandığınız marka sigaralar olması önemli.

Uygulama

Biorezonans terapisi uygulaması sırasında rahat bir koltukta oturuyor olacaksınız. Ellerinizde ve vücudunuzun çeşitli yerlerinde cihazın elektrotları olacak. Uygulama sırasında bir rahatlama sakinlik hali yaşayabilirsiniz. Bu durum, seans bittiğinde ortadan kalkar ve sizi işinizden alıkoyacak ya da araba kullanmanızı engelleyecek bir durum değildir. Daha sonra yapılacak görüşmede, bırakma sürecinde uymanızı önerdiğimiz bazı kurallar, ayrıca psikolojik bağımlılığın üzerine gitmenin yolları anlatılacak.

Uygulama Sonrası

Homeopatik Sıvı: Sigara bırakma tedavisinde sigaradan alınıp değiştirilen elektromanyetik frekanslar sıvı bir karışıma da yüklenecek. İçerisinde bitki özleri de bulunan bu homeopatik sıvı, terapinin devamında evde kullanmanız için hazırlanıyor. Gün içinde aklınıza sigara geldiği zamanlarda bu sıvıdan bir kaç damla dil altına damlatabilirsiniz.

Çip: Homeopatik sıvıya benzer şekilde terapinin devamı için çip de kullanılacak. Bu çip işlem bitiminde cihazdan çıkartılıp bir bant yardımı ile göbeğinizin altına yapıştırılacak. Çipe yüklenen frekanslar sayesinde, çip üzerinizde kaldığı süre boyunca sigaranın tersi elektromanyetik bilgiyi vücudunuza vermeye devam edilecek. Çip sudan etkilenmeyeceği için vücudunuza çip takılıyken banyo yapabilir ve denize girebilirsiniz.

Biomagnet: Biomagnet tek başına sigara bırakma konusunda yardımcı olabilmektedir, fakat İstanbul Biyofrekans Sigara Bırakma Merkezi'ndeki biorezonans terapisi sonrasında kullanımı başarı oranını daha da artırmaktadır. Biorezonans terapisi sonrasında nikotine ait bilgiler fiziksel olarak vücuttan silinir. Biomagnet sayesinde ise vücutta eksilen endorfin ve serotonin seviyesi tamamlanır. Bu sayede kişi sinirlilik hali yaşamaz. 

 

3. Biorezonans Terapisinden Sonraki Günler

sigara bırakmak

Biorezonans terapisi sonrası, sigaranın içindeki toksik maddelere karşı vücutta bir detoksifikasyon (temizlenme) başlayacağı için hemen su içmeye başlamak gerekmektedir. Çünkü sigaraya ait ve dokularınızda yerleşmiş olan toksinlerin vücutla kurmuş olduğu elektromanyetik bağ, biorezonans terapisi ile kırılmıştır ve bu toksinler olabilecek her yolla vücuttan atılmaya çalışılacaktır. Bol su içme gerekliliği, bu temizlenme işlemini böbrekler yoluyla hızlandırmak içindir.

Seans sonrası ilk iki gün temizlenmenin en zorlu olduğu dönemdir, bu süreçte yorgunluk ve olabilecek hafif bulantıların sebebi vücuttan atılmaya çalışılan bu toksinlerdir. Bu günlerde alkol alınmaması, düzenli kullandığınız ilaçlar dışında ilaç kullanılmaması, vücudu zorlayacak fiziksel aktivitelerden kaçınılması ve dinlenme önerilir.

Toksinlerin atılımını hızlandırmak için, ilk birkaç gün banyoda biraz daha fazla zaman geçirmek, saunaya girmek veya kese yapmak, cilt yoluyla atılıma yardımcı olacaktır.
Temizlenmenin bir diğer atılım yolu da bağırsaklar olduğundan, sigara bırakma sonrası olası bir kabızlık durumu için önleminizi almanız önerilir. Atılım için bağırsakları daha yoğun kullanan bünyelerde zaman zaman hafif bir ishal durumuyla karşılaşılabilir.

 

Terapinin Yan Etkisi Var mıdır?

Biorezonans yöntemi çok uzun yıllardır sigarayı bıraktırma amacıyla kullanılmaktadır. Şimdiye kadar hiçbir ciddi bir yan etki raporlanmamıştır. Ancak sigara tedavisinin ikincil etkisi olan toksinlerden temizlenme safhasında, kişilerin özellikle detoksla ilgili uyarılara uymaması durumunda halsizlik, bitkinlik, uyuşukluk, baş ağrısı, bulantı, terleme gibi şikayetler yaşanabildiği gözlemlenmiştir.

 

Biorezonans Terapisi Kimlere Uygulanmaz?

Biorezonans terapisi, epilepsi hastalarına ve hamileliğin ilk üç ayında önerilmez. Bunun dışındaki herhangi bir sağlık problemi, uygulama için engel değildir.

Merkezimizde yapılmakta olan sigara bırakma terapileri ile ilgili 0532 629 62 00 numaramızdan bize ulaşabilir veya randevu alabilirsiniz.

(Cep telefonu kullanıcısı iseniz numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz).

Sevdiklerinizle birlikte sigarasız sağlıklı bir hayat dileriz.


İstanbul Biorezonans İletişim Sayfası için tıklayınız.

İstanbul Biorezonans Ana Sayfası için tıklayınız.

 

 


 

Leave a Comment

(6 Yorum)

 • Ayşe Aydoğdu

  Eşim ve ben çok uzun yıllardır sigara bağımlısıydık. Bir kaç kez deneyip sigarayı bırakmayı başaramamıştık. İstanbul Biyofrekansta aldığımız bir seanstan sonra sigarayı tamamen hayatımızdan çıkardık. Biz bile bazen inanamıyoruz fakat gerçekten 2. bir seansa ihtiyaç duymadan bunu başarabildik.:) Sigaradan uzaklaşınca yaşam kalitemiz o kadar yükseldi ki bu kötülüğü bunca senedir neden kendimize yaptığımızı sorduk. Bütün samimiyetimle tavsiye ediyorum ve herkese sigarasız bir hayat diliyorum.

  • İstanbul Biorezonans

   Ayşe Hanım merhaba, yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sigarayı bizimle beraber bıraktığınız için ve tekrar sağlıklı günlerinize geri döndüğünüz için çok mutluyuz. Sağlıklı günler dileriz.
   İstanbul Biorezonans

 • Okan Berberoğlu

  Merhaba.
  13 mart pazartesi terapiye gittim. Geçtiğimiz sene farklı bir yöntemle bırakmayı denedim ama çok zorlandım ve 2 ay sonra yeniden başladım ve 2 ay boyunca içmediğim kadar sigaradan fazlasını 1 ayda içtim. Ancak biorezonans terapisi sonrası çıktım aracıma bindim. Elim otomatik sigara paketine uzandı. Tabiki paket boştu zaten canım sigara istemiyordu. Tamamen 22 yıllık kötü dostluğun oyunuydu bu. Vücudum terapi sonrası kuş gibi hafiflemişti. 22 yılın getirdiği el alışkanlığı dışında en ufak sinir stres yaşamadım. Yorumlara bakınca çok ümitsiz insanlar görüyorum. Ancak öyle değil. Bu terapinin diğer yöntemlerden farkı sizin vücudunuzu nikotin etkilerinden uzaklaştırarak yardımcı olması. Siz gerçekten bitirmek istiyorsanız bitecektir. Herkes her tedaviye aynı tepkiyi vermez. İlki size yeterli gelmezse terapiyi tekrarlama sözü ve ellerinden gelen tüm yardımı yapma konusunda kesinlikle samimiler.

  Son olarak sigarayı kesin olarak bırakmama neden olan konuyu size söyleyeyim. Sigarayı evin balkonunda içerken 6 yaşında ki kızım yanıma gelmek istiyordu. Bir gün yine aynısını yaptı ben de azarlayıp kapıyı dıştan kitledim. Kapıyı açamayıp bana attığı o bakış (“beni azarlamana ve yanına gelmeme engel olan bu şey çok kıymetli olmalı” bakışı). Hayatımda ilk defa yaptığım birşeyden bu kadar utandım. Elimi yüzümü yıkayıp kızıma sarıldım ve kendi kendime “seninle dostluğumuz buraya kadar hain arkadaş” diyerek İstanbul Biyofrekans’ı aradım. Kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum.
  Saygılarımla.

  • İstanbul Biorezonans

   Okan Bey merhaba, yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı günler dileriz. İstanbul Biorezonans

 • Ayşegül

  Merhaba ücret bilgisi ve tedavi süreci hakkında bilgi alabilirmiyim.

  • İstanbul Biorezonans

   Ayşegül Hanım merhaba, sigara bırakma terapimizle ilgilendiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Terapiyle ilgili ön bilgiler e-mail adresinize gönderilmiştir. Daha detaylı bilgi almak için bize her zaman 0212 403 15 20 veya 0532 629 62 00 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.
   İstanbul Biorezonans

 • E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Ücretsiz Danışma
  Harita İçin Tıklayın