Sigara Bırakma Terapisi Nasıl Uygulanır?

Biyofrekans sigara bırakma terapisi (bilinen adıyla biorezonans) öncesinde sürekli kullanılan sigaranın yarısına kadar içilmesi, kül ve izmaritinin cam bir tüpe koyulması istenir. Biyofrekans terapisi öncesinde bu içilen sigara Biyofrekans cihazının içine konulur.

Biyofrekans terapisi seansı enerji ölçümüne göre belirlenmiş bir temel terapi programı ile başlar. Eliniz altın alaşımlı bir plaka üzerinde iken oturmanız istenir. Oturduğunuz yerde sırtınız hizasında bir manyetik anten bulunur. Bu işlem cep telefonları, baz istasyonları ve elektronik cihazlardan almış olduğunuz kötü manyetik frekansların vücuttan temizlenmesi ve vücut enerji meridyenlerinde bir dengelenme sağlar. Her biyofrekans terapisi öncesinde bu işlemin yapılması gerekir. Asıl terapi öncesi bir hazırlık denilebilir. Hemen sonrasında ise sigaraya karşı duyarsızlaştırma terapisi başlatılır. Yani içmiş olduğunuz sigara izmaritinden alınan bilgilerin tam ters frekansı elektro manyetik dalgalar sayesinde size tekrar geri verilir.

Biyofrekans terapisinde kullanılan frekanslar özel bir işlem ile çip üzerine aktarılır. İşlem bitiminde, cihazın içinde yüklenmiş bulunan çip cihazdan çıkartılıp bir bant yardımı ile göbeğinizin iki santim altına yapıştırılır. Bu çip yapılan biyofrekans terapi işleminin devamını sağlar. 1 ay kadar orada kalır ve nikotinin frekansının tersini vücudunuza vermeye devam eder.

Biyofrekans ile sigara bırakma terapisinde enerji meridyenlerine verilen frekans bilgisinin vücutta dengeleyici-tamir edici olma dışında bir etkisi olmamaktadır. Zarar verici bir işlem vücutla rezonansa giremez. Ama yine de hamileliğin ilk 3 ayında (yaratılacak detoksifikasyondan dolayı) uygulanmamaktadır.

Biyofrekans terapisi yönteminin etkisi uygulama başladığı anda başlar ancak tam etkinin oluşması sigara içindeki zehirlerin atıldığı süre olan 48 saati bulur. Uygulama sonrasında özellikle ilk 48 saat fazla dumanlı ortamlarda kalınmaması gerekir. Bu iki gün fazla dumana maruz kalmak yöntemin tekrarlanmasını gerektirebilir. Vücut siz mi sigara içiyorsunuz, yoksa yanınızda birisi mi sigara içiyor ayırt etmeyecektir.

Biyofrekans terapisi sonrası ilk 48 saat özellikle bol su (günde 2-3 litre) içilmesi gerekir. İlk 10-12 saat alkol kesinlikle alınmamalıdır. Mümkünse alkolden 48 saat uzak durulmalıdır. Bolca su içilmezse hafif bulantı olabilir. Birkaç gün boyunca cildinizde yağlanma ve vücudunuzda hafif bir sigara-kül kokusu olabileceğini bilmeniz gerekir. Bu etki nikotinin ve diğer zehirlerin deriden atılmaya çalışmasından kaynaklanmaktadır.


2018-04-24T13:46:39+00:00