Kilo Verme ve Obezite Terapisi

Obezite ve Kilo Verme

» Kilo almaya sebep olan faktörler, geniş kapsamlı bir kan testi (biorezonans testi) ile saptanır.

» Test sonuçlarına göre kişiye özel program oluşturulur.

» Biorezonans terapileri ile, metabolizmanın sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanır ve kilo almaya sebep olan mantar, virüs gibi organizmalara karşı vücuda destek verilir.

» Bu sayede verilen kiloların kalıcı olması amaçlanır

Kilo problemleri ile ilgili kan testi ve kilo terapileri ile ilgili sorularınız ve randevu almak için bize 0532 629 62 00 veya 0212 403 15 20 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

(Cep telefonu kullanıcısı iseniz numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz).

Vücutta stres yaratan ve kilo alınmasına sebep veren konular biorezonans kan testiyle belirlendikten sonra, bu konular terapilerle desteklenerek doğal bir şekilde kilo verilmesi amaçlanmaktadır.  

Kilo alınmasının veya tüm çabalara rağmen kilo verilememesinin en önemli nedenlerini aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz; bu unsurlar biorezonans kan testi ve terapileriyle (diğer adıyla biyofrekans) etkili bir şekilde çözümlenebilmektedir.

 

Gıda intoleransı ve Gıda intolerans testi

gıda intoleransı ve gıda intolerans testiBir çeşit gıda alerjisi de diyebileceğimiz gıda intoleransı,herkeste farklı besinlere karşı görülebilir. En sık rastlanan gıda intoleransı arasında buğday, inek sütü, yumurta, balık ve mayalı besinleri sayabiliriz. Gıda intoleransı kavramını kısaca “sürekli tükettiğimiz gıdalara karşı vücudun tepki göstermesi” olarak açıklayabiliriz. Kişi kendi vücudunun hangi gıdaları “yabancı” kabul edip tepki verdiğini bilmeden bunları tüketmeyi sürdürdüğü takdirde, vücut bunları yakmayıp depolamakta ve sonuçta kilo artışı meydana gelmektedir. Bununla birlikte ödem, kabızlık, gaz sancısı, yemeklerden sonra uyku hali, sürekli yorgunluk, ishal gibi belirtileri de olabilmektedir. Bu gibi şikayetleri olanlara, merkezimizde gıda intolerans testi yaptırmalarını öneririz.

 

Candida Albicans Mantarı 

biorezonans ile candida testi ve tedavisi

Normal koşullarda bağırsaklarda vitamin üreten bakterilerle dengede bulunan bir mantar çeşidi olan Candida Albicans mantarı, bağırsak duvarına yapışarak orada yaşar. Aşırı çoğalması ve vücuda dağılması durumunda akut ve kronik pek çok rahatsızlığa sebep olabilmektedir. Candida Albicans mantarının çoğalmasını tetikleyen unsurların başında aşırı antibiyotik kullanımı gelmektedir. Ayrıca rafine un, buğday ve şekerin fazla tüketimi de bağışıklık sisteminin zayıflamasına yol açmakta ve bu mantar türünü besleyerek hızla çoğalmasına yol açmaktadır. Candida Albicans mantarının belirtileri arasında ise kilo alma, şekerli gıdalara düşkünlük, ağızda beyaz pamukçuk, aft, şişkinlik, bağırsak krampları, egzama, cilt rahatsızlıkları, anüste kaşıntı, vajinal mantar, sık mesane iltihapları, adet sendromları, halsizlik ve kronik yorgunluk, enerji kaybı, düşük libido, depresyon, konsantre olamama ve alerjik reaksiyonları sayabiliriz. Candida mantarı, biorezonans kan testi ile tespit edilebilmekte ve terapilerle etkili bir şekilde çözümlenebilmektedir.

 

Adenovirüs36 Virüsü

biorezonans ile adenovirüs testi ve tedavisi

Adenovirüslerin farklı çeşitleri vardır. Bu virüs ishal, idrar yolu enfeksiyonu, nezle, göz iltihabı gibi rahatsızlıklara neden olabilir. Özellikle  bu virüsün Adenovirüs36 türüne kilolu kişilerde sıklıkla rastlanmış ve yapılan laboratuvar deneylerinde fare ve tavuklarda şişmanlığa neden olduğu anlaşılmıştır. Son araştırmalara göre Adenovirüs36’nın kök hücreleri etkileyerek yağ hücrelerine dönüştürdüğü de anlaşılmış durumdadır. Her ne kadar hijyenimize dikkat etsek de tamamen korunmak oldukça zordur, örnek olarak yeterince klorlanmamış yüzme havuzlarından bile bulaşabilir. Adenovirüsler, bakterilerin meydana getirdiği enfeksiyonlarla karıştırılabilir ve antibiyotik ile tedavi edilmeye yönelinebilir. Oysa antibiyotikler bakterilere etki eder, virüslere etki etmez.

Adenovirüs36’nın kan testi ile tespiti ve terapilerle çözümlenmesi için biorezonans yönteminden yararlanabilirsiniz.    

Kilo sorunları ile ilgili kan testi ve kilo terapileri ile ilgili sorularınız için ve randevu almak için bize 0532 629 62 00 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

(Cep telefonu kullanıcısı iseniz numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz).


2018-05-29T14:42:39+00:00

Leave A Comment