İstanbul Biorezonans'a Hoşgeldiniz!

Bize Ulaşın: 0532 629 62 00

Biyofrekans Egzama Terapileri

• Egzama en yaygın cilt hastalıklarından biridir. 

• Günlük hayatta kullandığımız birçok madde, yiyecek ve içecekler egzamanın dayanılmaz hale gelmesine sebep olabilir.

Alman biorezonans teknolojisi ile egzama terapilerinde başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

• Biorezonans test ve terapileri, yetişkinlerden, bebek ve çocuklara kadar her yaş grubuna uygulanabilmektedir.

Ücretsiz Danışma İçin Hemen Arayın.

0532 629 62 00 | 0212 403 15 20

 

Egzama Nedir?

Egzama, en yaygın cilt hastalıklarından biri olmakla birlikte, çeşitli iç ve dış faktörlere derinin iltihaplı olarak cevap vermesidir. Aynı zamanda sebepleri ve kesin tedavisi ile ilgili tıp dünyasının net cevaplayamadığı bir rahatsızlıktır.

 

Egzamaya Ne Sebep Olur?

Günlük hayatta kullandığımız birçok madde, yiyecek ve içecekler egzamanın artmasına ve dayanılmaz hale gelmesine sebep olabilir. Egzamaya sabun, nikel, kobalt, parfüm, plastik, sentetik kumaş gibi maddeler sebep olabilir. Ayrıca her gün tükettiğimiz fakat gıda intoleransı nedeniyle vücudumuzda yük oluşturan gıdalar da egzamaya sebep olabilir (inek sütü, buğday, şeker..).

Merkezimizde biorezonans teknolojisi ile egzamaya sebep olan iç ve dış faktörlerin ne olduğunu anlamaya yönelik 6.400 maddeyi kapsayan geniş kapsamlı bir kan testi yaptırabilirsiniz. Kan testinin detayına buradan ulaşabilirsiniz. Daha sonra iyileşmeye yönelik biorezonans terapilerine başlanır.

 

Egzama Vücudun Hangi Organlarında Görülür?

Boyunda, elde ve ayakta, bacaklarda, vajinada egzama herpetikum şeklinde, anüste, kulakta, dudaklarda, avuç içinde, yanakta, burunda, çenede, saçta, alında, sırt ve karında, dizlerde, bilekte, ensede kısacası vücudun birçok bölgesinde egzama görülebilmektedir.

 

Egzama Kimlerde Oluşabilir?

Gerek yetişkinlerde gerekse bebekler ve çocuklar da dahil neredeyse tüm yaş gruplarında bu rahatsızlığın oluştuğunu gözlemliyoruz. Aslında alerji geçmişi olan herkes bu hastalığa yakalanmak konusunda risk taşır. Genetik yatkınlık ve kalıtsal faktörler de hastalığa yakalanmada önemli etkendir.

 

Egzama Nasıl İyileşir?

Yapılan kan testi sonuçlara göre kişiye özel terapi programı hazırlanmakta ve haftalık olarak biorezonans terapileri yapılmaktadır. Alman biorezonans teknolojisi (diğer adıyla biyofrekans) sayesinde alerjik egzama, alerjik cilt lezyonları, alerjik astım, atopik dermatit, ciltteki sebepsiz kızarıklıklar ve kaşıntı, gıda maddesi alerjileri gibi birçok rahatsızlıkta, hem yetişkinlerde hem de bebek ve çocuklarda başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

 

 İlginizi Çekebilecek Diğer Konular 


Sevdiklerinizle birlikte biorezonanslı ve sağlıklı bir hayat dileriz.


İstanbul Biorezonans İletişim Sayfası için tıklayınız.

İstanbul Biorezonans Ana Sayfası için tıklayınız.

 

 


 

Sevdiklerinizle birlikte biorezonanslı ve sağlıklı bir hayat dileriz.


İstanbul Biorezonans İletişim Sayfası için tıklayınız.

İstanbul Biorezonans Ana Sayfası için tıklayınız.

 

 


 

Yorumlar

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir