İstanbul Biorezonans'a Hoşgeldiniz!

Bize Ulaşın: 0532 629 62 00

Biorezonansın Sigara Bırakma Etkisi

Biyofrekans (ya da bilinen adıyla biorezonans) yönteminin sigara bırakma konusundaki etkisi, kişinin sürekli kullandığı sigaranın frekansının cihaz tarafından ayrılarak ters olarak vücuda geri verilmesi ile sağlanır. Amaç aynı bilgilerin vücuttan silinmesidir. Nikotinin ve sigara içindeki 4.000 kadar zehirli maddenin frekansı filtrelerden geçirilir ve tam ters çevrilerek elektrotlar yardımı ile vücuda geri verilir. Nikotinin ve bu zehirli maddelerin vücuttaki elektromanyetik karşılığı ortadan kaldırılır. Kişi işlem sırasında genellikle bir şey hissetmez. Ama işlem sonunda sigaraya karşı yıllar boyunca oluşmuş olan tolerans ortadan kalkmış ve bir yandan da nikotine karşı bir duyarsızlaşma olmuştur. Biorezonans ile sigara bırakma terapilerinin sonucu tamamen fizikseldir. Fizyolojik bağımlılığı ortadan kaldırır. Bu etki, kendini sigara dumanına karşı tepki verme ve sigara isteğinde azalma ile gösterir. Kişinin aklına ara sıra sigara gelebilir. Fakat fizyolojik bir ihtiyaç olmadığı için canı sigara istemez.

Biorezonans terapi seansı sonrasında sigaranın içindeki toksik maddelere karşı vücutta bir detoksifikasyon başlatılır. Dokularda yerleşmiş olan toksinler kana geçer ve olabilecek her yolla vücuttan atılmaya çalışılır. Bu toksinlerin bir atılım yeri de kişinin cildidir. Kişilerin seans sonrası birkaç gün deride yağlı-bulanık bir salgı hissetmelerinin sebebi biorezonansın bu özelliğidir.

Biorezonans sigara bırakma terapisi sonrası en az üç gün bol su içme gerekliliği bu temizlenme işlemini hızlandırmak içindir. Seans sonrasında yorgunluk ve olabilecek hafif bulantıların sebebi de vücuttan atılmaya çalışılan bu toksinlerdir. Biorezonansın etkisi daha seans sırasında başlar ancak ikincil bir etki de temizlenmenin süreceği 48 saatten sonra oluşur. Bu süre içinde vücuda yardımcı olmak için bolca su içmek ve karaciğer üzerinde yük oluşturacak alkol ve bir takım ilaçlardan uzak kalmak gerekecektir.

Biorezonans ile sigara bırakma terapisinin etkisinin devamı "çip" ile sağlanır. İkinci bir seansa "sadece çok nadir hallerde" gerek kalmasının sebebi bu çiptir. Enerji meridyenleri için önemli bir nokta olan göbek altına yapıştırılır. Üzerinizde bulunduğu sürece nikotinin tersi frekansları size vermeye devam eder, kolayca takılıp çıkartılabilir.

Biorezonans terapisi sonunda kişiler üzerlerinde biorezonansın etkisini fiziksel olarak hissederler. Yani etki psikolojik değil fizikseldir. Bu yüzden de fiziksel bağımlılığın daha yüksek olduğu ağır içicilerdeki etki daha yüksektir. Biorezonans ile sigara bırakma terapisi kişi ne kadar çok sigara içiyorsa etkisi de bir o kadar fazladır. Ancak etki kişiye özeldir.

Merkezimizde yapılmakta olan sigara bırakma terapileri ile ilgili 0532 629 62 00 numaramızdan bize ulaşabilir veya randevu alabilirsiniz.

(Cep telefonu kullanıcısı iseniz numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz).

Sevdiklerinizle birlikte sigarasız sağlıklı bir hayat dileriz.


İstanbul Biorezonans İletişim Sayfası için tıklayınız.

İstanbul Biorezonans Ana Sayfası için tıklayınız.