İstanbul Biorezonans'a Hoşgeldiniz!

Bize Ulaşın: 0532 629 62 00

Bio-magnet Nedir?

Bio-magnet tek başına sigara bırakma konusunda yardımcı olabilmektedir fakat biyofrekans terapisi sonrasında (bilinen adıyla biorezonans) kullanımı başarı oranını çok daha yükseklere taşımaktadır. Biorezonans sigara bırakma terapisi sonrasında nikotine ait bilgiler fiziksel olarak vücuttan silinir. Bio-magnet sayesinde ise vücutta eksilen endorfin ve serotonin seviyesi tamamlanır. Bu sayede kişinin sinirlilik hali yaşamaması amaçlanır.

İstanbul Biorezonans olarak tarafımızca ürün satışı yapılmamaktadır. Sigara bırakma biorezonans terapisi sonrasında Bio-magnet ücretsiz olarak hediye edilmektedir.

Sadece küçük bir küpe yardımıyla sigarayı bırakmanız daha da kolaylaşıyor. Bilimsel araştırmalar sonucu geliştirilen ve akupunktur yöntemi ile etki sağlayan Bio-magnet Sigara Bırakma Küpesi, sizin sigaradan uzaklaşmanıza destek olacaktır.

Bio-magnet Sigara Bırakma Küpesi mıknatıs özelliklidir, aynı zamanda doğal bir iletkendir ve herhangi bir alerjik reaksiyona karşı korumalıdır. 

Bio-magnet Kullanımı:

Bio-magnet Sigara Bırakma Küpesi, içerisinde bulunan 2 bio-mıknatısı dış kulak üzerine yerleştirilerek ve sabitlenmiş şekilde kullanılır.

• Mıknatısları parmağınızın ucuna yerleştirin

• Küçük mıknatısı kulağınızın ön tarafına gelecek şekilde yerleştirin

• Büyük mıknatısı ise kulağınızın arka tarafına gelecek şekilde yerleştirin

Bio-magnet Sigara Bırakma Küpesi’ni sadece bir kaç saniye içinde kulağınıza takabilirsiniz. Sonrasında günlük aktivitelerinizi devam ettirebilirsiniz. İki bio-mıknatıs, çekim gücünün doğal sonucu olarak yerlerinde durur.

Bio-magnet Sigara Bırakma Küpesi, 1950’li yıllarda Fransız Dr. Paul Nogier tarafından geliştirilen kulak tedavisi bilimine dayanmaktadır. Dr. Paul Nogier, siyatik tedavisini kulağın bir bölgesini yakarak uygularken, kulak üzerindeki bölgelerle insan anatomisi arasında ilişki olacağını fark etti ve bu ilişkiyi incelemek için harekete geçti.

Nogier vücudun herhangi bir yerindeki ağrının, o ağrının kulakta karşılık gelen bölgesinin iğne, yakma, masaj ya da elektrik akımı ile uyarılmasıyla rahatlatılabileceğini keşfetmiştir. Bu keşifler Çin tarafından kabul edilmiş ve onların Geleneksel Çin Tıbbı uygulamalarına dahil edilmiştir. Biorezonans sigara bırakma terapisinin ardından hediye edilen bio-magnet küpe ile terapinin etkisinin artırılması amaçlanmaktadır.

Merkezimizde yapılmakta olan sigara bırakma terapileri ile ilgili 0532 629 62 00 numaramızdan bize ulaşabilir veya randevu alabilirsiniz.

(Cep telefonu kullanıcısı iseniz numaraya tıklayarak arama yapabilirsiniz).

Sevdiklerinizle birlikte sigarasız sağlıklı bir hayat dileriz.


İstanbul Biorezonans İletişim Sayfası için tıklayınız.

İstanbul Biorezonans Ana Sayfası için tıklayınız.