Bio-Magnet Nedir ?

Biomagnet tek başına sigara bırakma konusunda yardımcı olabilmektedir fakat biorezonans terapisi sonrasında kullanımı başarı oranını çok daha yükseklere taşımaktadır. Biorezonans terapisi sonrasında nikotine ait bilgiler fiziksel olarak vücuttan silinir. Biomagnet sayesinde ise vücutta eksilen endorfin ve serotonin seviyesi tamamlanır. Bu sayede kişi kesinlikle sinirlilik hali yaşamaz.

Ürün satışı tarafımızca yapılmamaktadır. Biorezonans terapi sonrasında danışanlarımıza ücretsiz olarak hediye edilmektedir.

sigara-birakma-küpesi

Sadece küçük bir küpe yardımıyla sigarayı bırakabilirsiniz. Bilimsel araştırmalar sonucu geliştirilen ve akupunktur yöntemi ile etki sağlayan Biomagnet Sigara Bıraktırma Küpesi rahatlıkla sigaradan uzaklaşmanızı sağlayabilmektedir.

Akupunktur sigarayı bırakmada en etkili yöntemlerin başında gelir. Biomagnet Sigara Bıraktırma Küpesi 2 parça bio-mıknatıs ve bir akupunktur iğnesi ile size sigarayı bırakmanızda destek olabilmektedir.  Biomagnet Sigara Bıraktırma Küpesi mıknatıs özelliklidir, aynı zamanda doğal bir iletkendir ve herhangi bir alerjik reaksiyona karşı korumalıdır.

 

Bio-magnet Kullanımı:

Biomagnet Sigara Bıraktırma Küpesi, içerisinde bulunan 2 bio mıknatısı dış kulak üzerine yerleştirilerek ve sabitlenmiş şekilde kullanılır.

» Mıknatısları parmağınızın ucuna yerleştirin

» Küçük mıknatısı kulağınızın ön tarafına gelecek şekilde yerleştirin

» Büyük mıknatısı ise kulağınızın arka tarafına gelecek şekilde yerleştirin

Biomagnet Sigara Bıraktırma Küpesi’ni, sadece bir kaç saniye içinde kulağınıza takabilirsiniz. Sonrasında günlük aktivitelerinizi devam ettirebilirsiniz. İki bio-mıknatıs, çekim gücünün doğal sonucu olarak yerlerinde durur.

Biomagnet Sigara Bıraktırma Küpesi, 1950’li yıllarda Fransız Dr. Paul Nogier tarafından geliştirilen kulak tedavisi bilimine dayanmaktadır. Dr. Paul Nogier, siyatik tedavisini kulağın bir bölgesini yakarak uygularken, kulak üzerindeki bölgelerle insan anatomisi arasında ilişki olacağını fark etti ve bu ilişkiyi incelemek için harekete geçti.

Nogier’in ilk büyük keşfi kulaktaki ters fetüsün somatotopik temsili, kulakta belli bölgelere karşılık gelen fetüsün anatomik bölgeleri ile ilgilidir. Nogier vücudun herhangi bir yerindeki ağrının, o ağrının kulakta karşılık gelen bölgesinin iğne, yakma, masaj ya da elektrik akımı ile uyarılmasıyla rahatlatılabileceğini keşfetmiştir. Bu keşifler Çin tarafından kabul edilmiş ve onların Geleneksel Çin Tıbbı uygulamalarına dahil edilmiştir. Nogier keşfini ‘kulak tedavisi’ olarak adlandırmıştır. Bu yöntem genellikle yaygın ağrı durumları ve diğer tıbbi bozukluklar için bilinen bir tedavi olmuştur ve kombine tedaviler de madde bağımlılığı tedavisi için kullanılmıştır.


2018-01-31T00:04:40+00:00